Moduł CAMWorks: Frezowanie wieloosiowe

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją techniczną oprogramowania CAMWorks lub chcesz otrzymać ofertę wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

Submit

wieloosiowa2
wieloosiowa1
wieloosiowe3
wieloosiowa4

Moduł Frezowanie wieloosiowe

Moduł frezowania wieloosiowego dedykowany jest do zagadnień obróbki frezowaniem wymagających większej niż trzy osi numerycznych. Ścieżki utworzone w tym module pozwalają uzyskać skomplikowane powierzchnie szybciej i dokładniej, często takie, które nie są możliwe do uzyskania w module 3-osiowym. Można by tutaj wymienić elementy typu łopatki wirnika, dla których znajdziemy specjalne ustawienia w CAMWorksie, obróbki głębokich gniazd pod kątem, wycięć nawiniętych na wałku, wszelkie tematy, w których zależy nam na odpowiednim prowadzeniu narzędzia w zależności od obrabianej powierzchni (punkt styku narzędzia, nachylenia narzędzia), moduł wieloosiowy będzie odpowiednim wyborem.

Więcej...

Rotary milling

W CAMWorks w każdym pakiecie wieloosiowym (oraz frezo-toczeniu) dostępna jest możliwość tworzenia nawiniętych własności, w których narzędzie jest skierowane prostopadle do powierzchni własności przedmiotu, który obraca się wokół osi obrotowej.

Dodatkowe możliwości

Za pomocą operacji wieloosiowych mamy znacznie większe możliwości określenia chropowatości, prowadzenia wzoru ścieżki, dopasowanie wejść i wyjść, dojazdów oraz łączeń.